Regionserien - R7 - J 13
2015 / 2016

 

 

 
        Til
J 12 - 2014/2015 ( HØST )
J 11 - 2013/2014
 

Regionserien - E2 - J 12
2014 / 2015   ( VÅR )

 

 
             
Tid Kampnr. Hall Hjemmelag Bortelag H - B  
 
LØRDAG 10.01.2015
1255 52J12E2005 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Sætre Graabein 9-14  
1650 52J12E2002 Tranbyhallen Lier 2 Skrim 7-25  
 
SØNDAG 11.01.2015
1000 52J12E2003 Reistad Arena 2 Reistad Hokksund/IBK 11-11  
1200 52J12E2001 Konnerudhallen Konnerud 2 Glassverket 14-8  
 
LØRDAG 17.01.2015
1215 52J12E2007 Skrimhallen Skrim Reistad 6-12  
1245 52J12E2004 Gulskogenhallen Strømsgodset Vikersund 17-6  
 
SØNDAG 18.01.2015
1500 52J12E2008 Sentrumshallen Hokksund Hokksund/IBK Strømsgodset 12-9  
1550 52J12E2006 Glassverket Idr.hall Glassverket Lier 2 16-6  
 
SØNDAG 25.01.2015
1050 52J12E2009 Modumhallen Vikersund Hønefoss/Haugsbygd 20-4  
 
LØRDAG 31.01.2015
1055 52J12E2025 Sentrumshallen Hokksund Hokksund/IBK Sætre Graabein 10-5  
1315 52J12E2012 Reistad Arena 2 Reistad Glassverket 14-4  
1500 52J12E2011 Tranbyhallen Lier 2 Konnerud 2 4-18  
1515 52J12E2013 Gulskogenhallen Strømsgodset Skrim 8-7  
 
SØNDAG 01.02.2015
1000 52J12E2017 Glassverket Idr.hall Glassverket Strømsgodset 7-11  
1000 52J12E2019 Sentrumshallen Hokksund Hokksund/IBK Vikersund 19-6  
1150 52J12E2016 Konnerudhallen Konnerud 2 Reistad 13-10  
1350 52J12E2020 Sætrehallen Sætre Graabein Lier 2 22-12  
 
TORSDAG 05.02.2015
1845 52J12E2015 Modumhallen Vikersund Sætre Graabein 9-9  
 
LØRDAG 07.02.2015
1055 52J12E2014 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Hokksund/IBK 4-23  
 
SØNDAG 08.02.2015
1335 52J12E2022 Gulskogenhallen Strømsgodset Konnerud 2 11-11  
1640 52J12E2030 Sætrehallen Sætre Graabein Reistad 10-13  
 
ONSDAG 11.02.2015
1800 52J12E2029 Skrimhallen Skrim Hokksund/IBK 11-20  
 
LØRDAG 14.02.2015
1255 52J12E2021 Reistad Arena 2 Reistad Lier 2 23-7  
1700 52J12E2027 Konnerudhallen Konnerud 2 Hønefoss/Haugsbygd 24-5  
 
SØNDAG 15.02.2015
1805 52J12E2023 Hønefoss Arena Hønefoss/Haugsbygd Glassverket 2-15  
 
MANDAG 16.02.2015
1745 52J12E2026 Tranbyhallen Lier 2 Strømsgodset 11-19  
 
TORSDAG 19.02.2015
1845 52J12E2024 Modumhallen Vikersund Skrim 14-20  
 
ONSDAG 04.03.2015
1845 52J12E2028 Glassverket Idr.hall Glassverket Vikersund 9-8  
 
SØNDAG 08.03.2015
1150 52J12E2033 Modumhallen Vikersund Konnerud 2 7-19  
1350 52J12E2040 Gulskogenhallen Strømsgodset Sætre Graabein 9-3  
1545 52J12E2039 Glassverket Idr.hall Glassverket Skrim 12-6  
 
LØRDAG 14.03.2015
1355 52J12E2037 Tranbyhallen Lier 2 Vikersund 18-12  
1600 52J12E2031 Gulskogenhallen Strømsgodset Reistad 13-13  
1700 52J12E2035 Skrimhallen Skrim Sætre Graabein 14-10  
 
SØNDAG 15.03.2015
1245 52J12E2036 Reistad Arena 2 Reistad Hønefoss/Haugsbygd 23-2  
 
FREDAG 20.03.2015
1745 52J12E2010 Sætrehallen Sætre Graabein Konnerud 2 12-10  
 
LØRDAG 21.03.2015
1240 52J12E2034 Sentrumshallen Hokksund Hokksund/IBK Glassverket 9-8  
 
SØNDAG 22.03.2015
1505 52J12E2018 Skrimhallen Skrim Hønefoss/Haugsbygd 28-2  
1800 52J12E2038 Konnerudhallen Konnerud 2 Hokksund/IBK 19-4  
 
ONSDAG 25.03.2015
1800 52J12E2044 Kongsberghallen Skrim Konnerud 2 10-18  
 
TORSDAG 09.04.2015
1900 52J12E2043 Sentrumshallen Hokksund Hokksund/IBK Lier 2 17-6  
 
LØRDAG 11.04.2015
1300 52J12E2041 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Strømsgodset 7-18  
1700 52J12E2045 Sætrehallen Sætre Graabein Glassverket 19-15  
 
SØNDAG 12.04.2015
1150 52J12E2042 Modumhallen Vikersund Reistad 12-16  
1645 52J12E2032 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Lier 2 8-18  
 

 

 


 

 

Til toppen
 

Regionserien - R1 - J 12
2014 / 2015   ( HØST )

 

 
Tid Kampnr. Hall Hjemmelag Bortelag H - B  
 
SØNDAG 12.10.2014
1000 52J12R1002 Modumhallen Åmot Tyristubben  13-9   
1200 52J12R1011 Modumhallen Åmot Ådal  20-3   
 
SØNDAG 19.10.2014
1255 52J12R1015 Ringerikshallen Heradsbygda Hønefoss/Haugsbygd 2 15-7   
1500 52J12R1024 Ringerikshallen Heradsbygda Tyristubben  7-21   
 
MANDAG 20.10.2014
1730 52J12R1045 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Vikersund 5-17  
 
LØRDAG 25.10.2014
1255 52J12R1009 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd 2 Mjøndalen 2 17-9   
1350 52J12R1010 Ringerikshallen Heradsbygda 2 Heradsbygda  4-15   
1600 52J12R1025 Ringerikshallen Heradsbygda 2 Hønefoss/Haugsbygd 12-14   
 
SØNDAG 26.10.2014
1000 52J12R1006 Modumhallen Vikersund Åmot 4-11  
1200 52J12R1017 Modumhallen Vikersund Mjøndalen  14-4   
 
LØRDAG 01.11.2014
1055 52J12R1018 Tyristrandhallen Tyristubben Mjøndalen 2  27-2   
1300 52J12R1001 Ringerikshallen Ådal Vikersund  9-15   
1400 52J12R1019 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Heradsbygda 8-12   
1500 52J12R1027 Ringerikshallen Ådal Mjøndalen 2  15-4 
1600 52J12R1008 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Mjøndalen  3-9  
 
SØNDAG 02.11.2014
1000 52J12R1004 Mjøndalshallen Mjøndalen Hønefoss/Haugsbygd 2  7-7   
1055 52J12R1005 Mjøndalshallen Mjøndalen 2 Heradsbygda 2  8-9   
1300 52J12R1014 Mjøndalshallen Mjøndalen 2 Hønefoss/Haugsbygd  8-5   
 
LØRDAG 08.11.2014
1000 52J12R1029 Tyristrandhallen Tyristubben Heradsbygda 2  32-10   
 
SØNDAG 09.11.2014
1000 52J12R1022 Mjøndalshallen Mjøndalen Ådal  20-5   
1055 52J12R1023 Mjøndalshallen Mjøndalen 2 Vikersund  4-15   
 
TORSDAG 13.11.2014
1900 52J12R1013 Mjøndalshallen Mjøndalen Tyristubben  9-17   
 
LØRDAG 15.11.2014
1000 52J12R1030 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Hønefoss/Haugsbygd 2  9-8   
1055 52J12R1033 Ringerikshallen Heradsbygda Ådal  20-3   
1150 52J12R1034 Ringerikshallen Heradsbygda 2 Vikersund  10-9   
 
SØNDAG 16.11.2014
1000 52J12R1035 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd 2 Tyristubben  9-22   
1055 52J12R1026 Modumhallen Åmot Mjøndalen  19-9   
1200 52J12R1020 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd 2 Heradsbygda 2  11-7   
1255 52J12R1028 Modumhallen Vikersund Heradsbygda  11-11   
 
LØRDAG 29.11.2014
1100 52J12R1044 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd 2 Ådal  16-4   
 
SØNDAG 30.11.2014
1355 52J12R1049 Ringerikshallen Ådal Hønefoss/Haugsbygd  7-10   
1600 52J12R1038 Ringerikshallen Ådal Heradsbygda 2  11-10   
 
LØRDAG 06.12.2014
1000 52J12R1046 Mjøndalshallen Mjøndalen Heradsbygda 12-12   
1100 52J12R1032 Mjøndalshallen Mjøndalen 2 Åmot  3-20   
1300 52J12R1041 Mjøndalshallen Mjøndalen 2 Mjøndalen 5-19  
 
SØNDAG 07.12.2014
1055 52J12R1048 Modumhallen Åmot Hønefoss/Haugsbygd 2  11-9   
1150 52J12R1050 Modumhallen Vikersund Tyristubben  3-17   
1300 52J12R1037 Modumhallen Åmot Heradsbygda  14-7   
1400 52J12R1039 Modumhallen Vikersund Hønefoss/Haugsbygd 2  8-9   
 
LØRDAG 13.12.2014
1055 52J12R1043 Ringerikshallen Heradsbygda 2 Åmot  2-8   
1300 52J12R1052 Ringerikshallen Heradsbygda 2 Mjøndalen  8-19   
1600 52J12R1051 Ringerikshallen Heradsbygda Mjøndalen 2  18-3   
1700 52J12R1054 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Åmot  8-19   
 
SØNDAG 14.12.2014
1000 52J12R1055 Tyristrandhallen Tyristubben Ådal  19-1   
1200 52J12R1040 Tyristrandhallen Tyristubben Hønefoss/Haugsbygd  21-6   
             
             


Til toppen
 


Regionserien - R1 - J 11
2013 / 2014
 

 
Tid Kampnr. Hall Hjemmelag Bortelag

H - B

3. omg

LØRDAG 12.10.2013
1315 52J11R1088 Ekneshallen Birkebeineren 2 Tyristubben 8-9 3-11
 
SØNDAG 13.10.2013
1100 52J11R1002 Ekneshallen Birkebeineren 2 Vikersund 4-6 5-5
 
LØRDAG 19.10.2013
1000 52J11R1024 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Vikersund  3-10 4-4
 
LØRDAG 26.10.2013
1000 52J11R1011 Ekneshallen Birkebeineren 2 Birkebeineren 2-6 3-4
1000 52J11R1012 Sentrumshallen Hokks. Hokksund Åmot 11-5 7-0
1055 52J11R1013 Solberghallen Solberg Vikersund 3-9 2-6
1215 52J11R1003 Sentrumshallen Hokks. Hokksund Tyristubben 12-13 4-5
 
SØNDAG 27.10.2013
1400 52J11R1009 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Heradsbygda 3-3  6-6
 
SØNDAG 03.11.2013
1000 52J11R1017 Modumhallen Åmot Solberg 7-2 5-3
1105 52J11R1018 Modumhallen Vikersund Heradsbygda 10-8 1-2
1210 52J11R1006 Modumhallen Åmot Birkebeineren 2 5-3 4-3
1320 52J11R1044 Modumhallen Vikersund Birkebeineren 8-7 3-4
 
LØRDAG 09.11.2013
1000 52J11R1019 Tyristrandhallen Tyristubben Hønefoss/Haugsbygd 16-5 7-8
1215 52J11R1008 Tyristrandhallen Tyristubben Solberg 15-8 9-0
 
LØRDAG 16.11.2013
1000 52J11R1022 Solberghallen Solberg Birkebeineren  0-5  0-4
1000 52J11R1023 Ringerikshallen Heradsbygda Åmot 7-6 4-3
1155 52J11R1021 Sentrumshallen Hokks. Hokksund Birkebeineren 2 16-1 7-0
1210 52J11R1004 Solberghallen Solberg Hønefoss/Haugsbygd  1-4  2-5
 
SØNDAG 17.11.2013
1000 52J11R1026 Ekneshallen Birkebeineren 2 Solberg 6-2 -
1105 52J11R1027 Ekneshallen Birkebeineren Heradsbygda 3-5 -
1105 52J11R1029 Modumhallen Vikersund Tyristubben 8-16 9-6
1320 52J11R1001 Ekneshallen Birkebeineren Åmot 1-8 -
 
SØNDAG 01.12.2013
1000 52J11R1032 Ringerikshallen Heradsbygda Birkebeineren 2  6-1  3-3
1105 52J11R1033 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Birkebeineren  3-13  3-6
1215 52J11R1014 Ringerikshallen Heradsbygda Tyristubben  6-12  6-7
 
LØRDAG 07.12.2013
1000 52J11R1034 Tyristrandhallen Tyristubben Åmot 2-10  3-7
 
SØNDAG 08.12.2013
1215 52J11R1007 Modumhallen Vikersund Hokksund  4-14  4-14
 
LØRDAG 14.12.2013
1000 52J11R1037 Ekneshallen Birkebeineren 2 Hønefoss/Haugsbygd  3-5  1-5
1105 52J11R1038 Ekneshallen Birkebeineren Tyristubben  7-8  1-6
1320 52J11R1016 Ekneshallen Birkebeineren Hokksund  2-6  2-3
 
SØNDAG 15.12.2013
1215 52J11R1028 Modumhallen Åmot Hønefoss/Haugsbygd  12-4  3-4
1415 52J11R1039 Modumhallen Åmot Vikersund  8-3  7-4
 
LØRDAG 04.01.2014
1000 52J11R1049 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Solberg 10-5  2-1
1210 52J11R1042 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Hokksund  3-15  4-5
 
LØRDAG 11.01.2014
1000 52J11R1048 Tyristrandhallen Tyristubben Hokksund  7-7  2-4
1215 52J11R1043 Tyristrandhallen Tyristubben Birkebeineren 2  15-6  7-1
 
LØRDAG 18.01.2014
1000 52J11R1051 Ekneshallen Birkebeineren 2 Åmot  1-11  -
1000 52J11R1052 Sentrumshallen Hokks. Hokksund Vikersund  11-7  6-2
1215 52J11R1036 Sentrumshallen Hokks. Hokksund Heradsbygda  6-5  3-3
 
SØNDAG 19.01.2014
1000 52J11R1054 Ringerikshallen Heradsbygda Hønefoss/Haugsbygd  8-0  -
1210 52J11R1041 Ringerikshallen Heradsbygda Solberg  12-1  -
 
SØNDAG 26.01.2014
1000 52J11R1061 Sentrumshallen Hokks. Hokksund Birkebeineren  8-2  3-0
1000 52J11R1063 Ringerikshallen Heradsbygda Vikersund  7-11  4-1
1105 52J11R1064 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Tyristubben  8-16  5-11
1315 52J11R1082 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Birkebeineren 2 8 -11  5-2
 
MANDAG 27.01.2014
1815 52J11R1056 Ekneshallen Birkebeineren Birkebeineren 2  8-4  5-3
             
LØRDAG 01.02.2014
1000 52J11R1062 Solberghallen Solberg Åmot 1-12  -
1215 52J11R1031 Solberghallen Solberg Hokksund  2-9  -
 
SØNDAG 02.02.2014
1000 52J11R1057 Modumhallen Åmot Hokksund  6-5  3-3
1105 52J11R1058 Modumhallen Vikersund Solberg  12-6  1-5
1215 52J11R1046 Modumhallen Åmot Birkebeineren  9-0  -
 
LØRDAG 15.02.2014
1105 52J11R1067 Ekneshallen Birkebeineren Solberg 11-4  8-1
 
SØNDAG 16.02.2014
1000 52J11R1068 Modumhallen Åmot Heradsbygda 8-7  4-3
1105 52J11R1069 Modumhallen Vikersund Hønefoss/Haugsbygd  14-13  4-3
1315 52J11R1047 Modumhallen Vikersund Birkebeineren 2  15-6  10-1
 
LØRDAG 08.03.2014
1000 52J11R1071 Solberghallen Solberg Birkebeineren 2  8-2  -
1000 52J11R1074 Tyristrandhallen Tyristubben Vikersund  14-4  6-3
1105 52J11R1073 Ringerikshallen Hønefoss/Haugsbygd Åmot  3-9  4-5
1215 52J11R1059 Tyristrandhallen Tyristubben Heradsbygda  13-10  4-3
 
SØNDAG 09.03.2014
1200 52J11R1084 Modumhallen Vikersund Åmot  5-10  7-5
 
LØRDAG 15.03.2014
1000 52J11R1077 Ekneshallen Birkebeineren 2 Heradsbygda 3-12  3-2
1105 52J11R1078 Ekneshallen Birkebeineren Hønefoss/Haugsbygd  8-5  6-8
1215 52J11R1066 Ekneshallen Birkebeineren 2 Hokksund  3-10  1-9
 
SØNDAG 16.03.2014
1000 52J11R1079 Modumhallen Åmot Tyristubben  7-9  5-7
1000 52J11R1089 Ekneshallen Birkebeineren Vikersund  8-8  4-7
 
LØRDAG 22.03.2014
1000 52J11R1081 Ringerikshallen Heradsbygda Hokksund  4-7  -
1210 52J11R1072 Ringerikshallen Heradsbygda Birkebeineren 0-IM  -
 
SØNDAG 23.03.2014
1000 52J11R1083 Tyristrandhallen Tyristubben Birkebeineren  0-IM  -
1000 52J11R1087 Sentrumshallen Hokks. Hokksund Hønefoss/Haugsbygd  13-2  11-3
1215 52J11R1076 Sentrumshallen Hokks. Hokksund Solberg  13-4  11-0
 
SØNDAG 30.03.2014
1000 52J11R1086 Solberghallen Solberg Heradsbygda 5-8  -
1205 52J11R1053 Solberghallen Solberg Tyristubben  5-12  -

       Til toppen